Automobilio atrakinimas

Avarinis automobilio atrakinimas be žalos Jūsų automobiliui

Meistro iškvietimas: +370 697 56 587

Avarinis automobilio spynų atrakinimas

Automobilio atrakinimas

Viena nemaloniausių situacijų, su kuria gali susidurti transporto priemonės savininkas, – tai galimybės atrakinti savo automobilį įprastu būdu praradimas. Tačiau mūsų laikais šią problemą galima išspręsti išleidžiant mažiausiai pinigų, negaištant daug laiko ir negadinant sau nervų. Įmonė „Auto-Raktu-Gamyba“ siūlo jums vieną labiausiai paklausių paslaugų – avarinį automobilių atrakinimą. Mūsų darbuotojų komandoje – tik kvalifikuoti specialistai, kurie turi sėkmingą praktinę patirtį ir puikiai žino visus įvairių markių ir modelių automobilių niuansus. Jie turi visą reikiamą šiuolaikinę įrangą. Todėl mūsų atliekamas darbas bus labai efektyvus ir neužims daug laiko. Daugeliu atvejų jis visiškai nekenkia automobiliui. Nenuostabu, kad mūsų teikiamos paslaugos visada yra paklausios.

Kodėl gali būti reikalingas avarinis automobilio atrakinimas

Priežastys, dėl kurių gali prireikti specialistų pagalbos norint skubiai atrakinti automobilį, gali būti labai skirtingos. Visos galimos situacijos gali būti suskirstytos į dvi grupes: automobilio gedimai arba automobilio savininko klaidos. Viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių – vairuotojas paliko raktus automobilyje ir užtrenkė duris.

Kitos dažnos problemos gali būti tokios:

  • centrinio užrakto gedimas. Jei elektronika nebeveikia, padės tik avarinis durų atrakinimas;
  • išsikrovęs akumuliatorius arba išsekę nuotolinio valdymo pultelio elementai;
  • durų mechanizmo arba jo atskirų dalių nusidėvėjimas;
  • raktų gedimas ar praradimas. Esant tokiai situacijai, „Auto-Raktu-Gamyba“ yra pasirengusi ne tik atrakinti užraktą, bet ir pagaminti naują raktų komplektą, kuris veiks ne blogiau už originalą.

Bet kokiu atveju reikia prisiminti, kad savarankiškai susidoroti su šia problema negalėsite. Šiuolaikinių automobilių modelių užraktai yra saugumo sistemos dalis. Todėl juos gali atrakinti tik kvalifikuotas meistras, turintis atitinkamus įrankius. Jei susidūrėte su tokia problema, reikia iš karto kreiptis į profesionalus.

Kviečiame bendradarbiauti

Nežinote, kam galima patikėti avarinį jūsų automobilio spynų atrakinimą? Jei atsidūrėte tokioje situacijoje, neverta panikuoti. Kreipkitės į mus! Mūsų specialistai dirba:

  • kokybiškai,
  • operatyviai,
  • tvarkingai.

Vienas kreipimosi būtent į mus pliusų yra aukštas profesionalumo lygis. Ir tai yra labai svarbu, nes nekvalifikuoto meistro įsikišimas gali tik pabloginti padėtį. Atliekant darbus netinkamai, nepavyksta atrakinti automobilio be pažeidimų. Be to, patirsite papildomų remonto išlaidų. Mūsų darbuotojai padės išvengti tokios įvykių eigos. Visi jie turi tvirtas teorines žinias ir sėkmingą darbo šioje srityje patirtį. Mūsų specialistai atvyks jūsų nurodytu adresu ir per trumpiausią laiką atliks visus reikiamus darbus. Bendradarbiavimas su mumis yra iš tikrųjų veiksmingas problemų sprendimo būdas. Todėl neverta ilgai svarstyti, skambinkite būtent mums.

Be to, „Auto-Raktu-Gamyba“ nustato adekvačias suteikiamų paslaugų kainas. Todėl išvengsite didelių išlaidų. Mūsų privalumų sąrašą papildo ir patogus aptarnavimas.