Paskelbta Pakomentuoti

BMW: istorija, įdomūs faktai ir dar daugiau!

BMW: istorija, įdomūs faktai ir dar daugiau!

BMW, prabangos ir našumo simbolis, sužavėjo automobilių entuziastus visame pasaulyje. Pasinerkime į turtingą istoriją ir įdomius faktus, kurie suformavo šį kultinį prekės ženklą.

Žvilgsnis į BMW paveldą

1916 m. įkurta “Bayerische Motoren Werke AG”, arba BMW, savo veiklą pradėjo kaip lėktuvų variklių gamintoja. Baigiantis Pirmajam pasauliniam karui, BMW persiorientavo į automobilius ir 1928 m. pristatė savo pirmąjį automobilį “Dixi”. Nuo tada šis prekės ženklas tapo preciziškos inžinerijos ir vairavimo malonumo sinonimu.

Inovacijos, apibūdinančios BMW

BMW nuolat plėtė automobilių technologijų ribas. Dvigubų grotelių, kultinio šūkio “Ultimate Driving Machine” ir “M Performance” linijos pristatymas – tai tik keletas svarbiausių įvykių, rodančių BMW įsipareigojimą diegti naujoves.

Įdomūs faktai apie BMW

  • BMW logotipas vaizduoja besisukantį lėktuvo propelerį – tai priminimas apie šios markės šaknis aviacijoje.
  • BMW M padalinys, atsakingas už aukštos kokybės modelius, iš pradžių buvo sukurtas siekiant paremti markės lenktyninius siekius.
  • 3 serijos BMW nuolat pelnydavo įvairius apdovanojimus, taip įtvirtindamas savo, kaip sportinių sedanų etalono, statusą.

Mūsų indėlis į jūsų BMW patirtį

Siekdami pagerinti jūsų naudojimosi BMW automobiliu kokybę, mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti daugybę paslaugų ir produktų:

Parašykite komentarą