Automobilių raktų remontas

0,00 

• Visų markių automobilinių raktų gamyba, raktų pririšimas (adaptavimas prie automobilio).
• Ištriname iš automobilio atminties raktus, kurie buvo pamesti arba pavogti.
• Praradus raktus, pagaminsime raktą pagal automobilio spyną (kaikuriems modeliams galime pagaminti pagal VIN numerį.
• Remontuojame automobilių raktus, keičiame mygtukus, korpusus, bei mechanizmus.
• Saugus ir greitas automobilių atrakinimas.
• Prekiaujame raktais, korpusais, pakabukais, bei raktų dėklais.
• Suodžių filtrų (DPF/FAP) programinis šalinimas.
• EGR vožtuvo programinis šalinimas.
• (Immo OFF) imobilaizerio programinis šalinimas.
• Remontuojame, klonuojame, bei programuojame variklio valdymo blokus.
• Crash datos šalinimas iš (SRS) airbag valdymo blokų.

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

 

Automobilių raktų remonto paslauga šiandien labai populiari. Šiuolaikinis automobilio raktas – tai daugiafunkcinis instrumentas, tarnaujantis ne tik automobilio užvedimui. Į jį įmontuotas automobilio signalizacijos, durų ir bagažinės atidarymo-uždarymo distancinis valdymo pultas. Tokiame rakte taip pat yra ir imobilaizerio sistema, tarnaujanti papildomai automobilio apsaugai nuo nuvarymo. Ir visa tai yra mažame automobilio rakto korpuse.


Adresas:
Pilaitė, Varnės 46
Vilnius
LT-06248

Darbo laikas:
I-VII

10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!
[gmap-embed id=”2736″]


Susisiekime:
Kontaktinis telefono Nr. +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook


 

 

[fb_button]

 

 

Aprašymas

Sveiki, kolegos vairuotojai! Kaip profesionalus automobilių raktų remonto paslaugų teikėjas suprantu, kaip gali būti apmaudu, kai jūsų automobilio raktas nustoja veikti arba sugenda. Nesvarbu, ar tai įvyko dėl nusidėvėjimo, atsitiktinio pažeidimo, ar gedimo, mūsų ekspertų komanda pasiruošusi padėti. Šiame įraše supažindinsiu jus su mūsų teikiamomis paslaugomis ir atsakysiu į keletą dažniausiai užduodamų klausimų apie automobilio raktų remontą.

Išsamios automobilio raktų remonto paslaugos

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti platų automobilių raktų remonto paslaugų spektrą, kad patenkintume konkrečius jūsų poreikius. Mūsų patyrę technikai gali atlikti viską – nuo paprastų pataisymų iki sudėtingų pakeitimų. Kai kurios iš mūsų siūlomų paslaugų:

Sulaužytų raktų remontas: jei jūsų automobilio raktelis sulūžo arba yra sulenktas, mes galime meistriškai jį sutaisyti ir taip sutaupyti lėšų, reikalingų pilnam jo pakeitimui.

Raktų korpusų keitimas: šiuolaikiniuose automobiliuose rakteliai naudojami nuotolinei prieigai ir saugumui užtikrinti. Atliekame patikimą raktų korpusų keitimą, įskaitant akumuliatoriaus keitimą ir pažeistų mygtukų perlitavimą.

Transponderinių raktų remontas: jei jūsų transponderinis raktas nebesusisiekia su automobilio imobilizatoriaus sistema, galime diagnozuoti ir pašalinti problemą, kad jūsų automobilio saugumas išliktų nepažeistas.

Spynų remontas: kartais problema kyla ne dėl rakto, o dėl pačios spynos. Mūsų komanda gali suremontuoti arba pakeisti sugadintas automobilio spynas ir uždegimo sistemas, kad galėtumėte greitai grįžti į kelią.

24/7 skubi automobilių raktų remonto pagalba

Suprantame, kad automobilio rakto problemos gali kilti pačiu nepatogiausiu metu. Štai kodėl siūlome 24/7 skubios pagalbos automobilių raktų remonto paslaugas, kad galėtume jums padėti dieną ar naktį. Mūsų mobilieji technikai turi naujausius įrankius ir technologijas, kad galėtų išspręsti jūsų raktų problemas vietoje, taip sutaupydami jums laiko ir rūpesčių.

Dažniausiai užduodami klausimai apie automobilio raktų remontą

Klausimas: Kiek kainuoja automobilio raktų remontas?
Atsakymas: Automobilio rakto remonto kaina priklauso nuo rakto tipo ir pažeidimo masto. Mes stengiamės pateikti konkurencingas kainas ir prieš pradėdami bet kokius darbus visada pateiksime jums pasiūlymą.

Klausimas: Ar galiu pats suremontuoti savo automobilio raktą?
Atsakymas: Nors kai kurias nedideles problemas galima išspręsti “pasidaryk pats” priemonėmis, rekomenduojame kreiptis į profesionalus dėl sudėtingesnio remonto. Netinkamai bandant sutaisyti automobilio raktą, galima dar labiau jį sugadinti ir patirti didesnių išlaidų.

Klausimas: Kiek laiko užtrunka suremontuoti automobilio raktą?
Atsakymas: Dauguma automobilio rakto remonto darbų gali būti atlikti per valandą. Tačiau sudėtingesni atvejai gali užtrukti ilgiau. Visada jus informuosime apie numatomą darbų atlikimo laiką.

Klausimas: Ar teikiate garantiją savo automobilio raktų remonto paslaugoms?
Atsakymas: Be abejo! Mes palaikome savo darbo kokybę ir visoms savo automobilių raktų remonto paslaugoms suteikiame garantiją. Jei po mūsų atlikto remonto kiltų kokių nors problemų, mes viską sutvarkysime be jokių papildomų išlaidų.

Apibendrinant galima pasakyti, kad mūsų paslaugos yra čia tam, kad greitai ir patikimai išspręstų jūsų poreikius. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, visą parą veikiančia skubios pagalbos tarnyba ir patyrusiais technikais, galite būti tikri, kad kuo greičiau grįšite į kelią. Jei jums reikalingas automobilio raktų remontas, nedvejodami kreipkitės į mus dabar!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.