Posted on Pakomentuoti

Kaip atkurti „Audi“ automobilio raktą

Audi raktų gamyba

Daugelis Lietuvos gyventojų teikia pirmenybę „Audi“ automobiliams, aukštai vertindami vokiečių markės automobilių surinkimo kokybę. Kai kurie iš šių vairuotojų bent kartą buvo pametę pakabuką, kurio pagalba atidaromos durys ir užvedamas transporto priemonės variklis. Automobilių savininkai iš Lietuvos gali pasinaudoti mūsų siūlomomis „Audi“ raktų gamybos paslaugomis.

Kaip gaminamas dublikatas

Pirmiausia reikia įsigyti ruošinį, skirtą rakto geležtei, kuri bus įkišama į uždegimo spynelę, pagaminti. „Audi“ fizinės rakto dalies dublikatą galima pagaminti pagal užrakto šerdies brėžinį. Paskui reikia užprogramuoti pakabuko lustą, įrašant į jį pradinį kodą, kuris saugomas automobilio elektroninio valdymo bloko atmintyje. Norint gauti prieigą prie šio derinio, reikia per adapterį prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie automobilio kompiuterio ir nukopijuoti skaitmeninius duomenis, naudojant „Audi“ automobilio techninio aptarnavimo programinę įrangą. Tada turite įstatyti naujojo rakto lustą į programavimo įrenginį ir nukopijuoti į šį lustą pradinį kodą.

Procedūros pabaigoje reikia įmontuoti lustą į pakabuką, o paskui galima pradėti įrenginio įrašymą į imobilizatoriaus atmintį. Norėdami tai padaryti, įkiškite dublikatą į uždegimo spynelę ir, vadovaudamiesi zirzeklio garsiniais signalais, paeiliui paspauskite variklio paleidimo, durų uždarymo ir kt. mygtukus.

Jei atkuriant „Audi“ automobilio elektroninį raktą įsigyjamas naujas įrenginys su jau užprogramuotu lustu, elektroninio valdymo bloko atmintyje reikia pakeisti seną skaitmeninį kodą. Visų pirmą, tokiu atveju reikia nukopijuoti įsigyto pakabuko derinį iš lusto į nešiojamąjį kompiuterį, naudojant specialų diagnostikos įrankį. Paskui reikia prisijungti prie borto kompiuterio per tą patį adapterį ir, naudojant techninio aptarnavimo programinę įrangą, pakeisti skaitmeninį kodą elektroniniame valdymo bloke; atlikus šiuos veiksmus liks tik įrašyti naują raktą į imobilizatoriaus atmintį.

Verta pabrėžti, kad tokiems „Audi“ automobilių raktų dublikatams sukurti reikalinga licencijuota programinė įranga, specialūs prietaisai ir geri programavimo įgūdžiai. Vokiškų automobilių savininkai, norintys patikėti raktų gamybą profesionalams, gali kreiptis į mūsų įmonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *