Paskelbta Pakomentuoti

Kaip pakeisti automobilio rakto elementą

Norint patekti į daugelio šiuolaikinių automobilių salonus, reikia turėti specialų raktą-pakabuką, kuriame yra įmontuotas radijo siųstuvas, antena ir akumuliatorius. Tokie raktai yra maitinami elementų. Žinoma, anksčiau ar vėliau jie išnaudoja savo resursus, ir juos tenka keisti. Tai galima atlikti savarankiškai, dirbant atsargiai ir tvarkingai. Tačiau pametus raktą arba jo vagystės atveju, taip pat esant mechaniniam pažeidimui, jums reikės užsisakyti naują raktą .

Jų yra keletas:

Transporto priemonės negalima atrakinti arba tai galima padaryti tik atlikus kelis bandymus.

Mygtukas ant rakto veikia su pertraukomis (nesuveikia iš karto arba suveikia tik praėjus ilgam laiko tarpui).

Norint atrakinti automobilį, reikia prieiti prie jo labai arti ir ilgai spausti mygtuką.

Paspaudus mygtuką nesankcionuotai suveikia apsauginė signalizacija.

Elemento keitimo procesas

Reikia atlenkti rakto geležtę, paspaudus mygtuką.

Viršutinis dangtelis pakeliamas užkabinus jį atsuktuvu (galite pabandyti tai padaryti tiesiog pirštu arba nagu) ir tempiamas į viršų. Po juo yra išsidėstęs maitinimo elementas. Daugelyje modelių naudojami standartiniai maitinimo elementai (pavyzdžiui, taip pat tinkantys laikrodžiams arba skaičiuotuvams). Paprastai automobilio rakto elementas yra plokščios tabletės formos.

Senasis elementas atsargiai išimamas, po to įstatomas naujas, ir visi veiksmai pakartojami atvirkštine tvarka.

Svarbus niuansas: visi veiksmai turėtų būti kiek įmanoma atsargūs, bet kartu ir greiti. Reikalas yra tas, kad maitinimo elemento ląstelė per 3–5 minutes gali tiesiog ištrinti imobilizatoriaus kodą. Visa tai baigsis tuo, kad automobilio savininkas turės iš naujo sinchronizuoti automobilio centrinio užrakto ir rakto valdymo bloką. Tačiau elementui pakeisti paprastai užtenka 1–2 minučių. Vairuotojai-naujokai gali kreiptis pagalbos į labiau patyrusius automobilių savininkus. O pas mus galite užsisakyti „Audi“ raktų gamybą ir daugelio kitų automobilių markių raktų gamybą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *