Paskelbta Pakomentuoti

Kaip patikrinti ar veikia imobilaizeris

Norėdami patikrinti, ar veikia automobilio imobilizatorius, galite atlikti keletą paprastų veiksmų:

Kaip patikrinti ar veikia imobilaizeris
  • Įjunkite degimą ir pažiūrėkite, ar užsidegs imobilizatoriaus lemputė. Jei imobilizatorius veikia tinkamai, ši lemputė turėtų trumpam užsidegti ir po kelių sekundžių užgesti. Jei lemputė iš viso neįsijungia, gali būti, kad imobilizatoriaus sistema veikia netinkamai.
  • Pabandykite užvesti automobilį. Jei variklis įsijungia be jokių problemų, vadinasi, imobilizatorius veikia tinkamai. Tačiau jei automobilis neužsiveda arba sukasi tik starteris, bet neužsiveda, gali būti, kad imobilizatorius neleidžia automobiliui užsivesti.
  • Jei imobilizatoriaus lemputė dega arba greitai mirksi, tai gali reikšti imobilizatoriaus sistemos problemą. Rekomenduojama susipažinti su automobilio savininko vadovu, kad gautumėte konkrečios informacijos apie automobilio imobilizatoriaus sistemą.
  • Patikrinkite, ar naudojate tinkamą automobiliui skirtą raktą. Jei raktas nėra užprogramuotas arba užkoduotas taip, kad atitiktų jūsų automobilio imobilizatoriaus sistemą, imobilizatorius neleis užvesti variklio.
  • Jei turite atsarginį raktą, pabandykite juo užvesti automobilį. Jei atsarginis raktas veikia, o originalus raktas neveikia, tuomet problema gali būti susijusi su pačiu raktu.

Jei nė vienas iš pirmiau nurodytų veiksmų nepadeda, gali būti, kad problema yra pačioje imobilizatoriaus sistemoje. Tokiu atvejiu reikia atlikti automobilio diagnostiką.

Apibendrinant, svarbu užtikrinti, kad imobilizatorius veiktų tinkamai, nes tai yra labai svarbi šiuolaikinių automobilių saugumo funkcija. Reguliariai tikrindami imobilizatoriaus sistemą galite išvengti bet kokių galimų saugumo problemų ir užtikrinti, kad jūsų automobilis užvestų be jokių problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *