Posted on Pakomentuoti

Šiuolaikinės „Renault“ rakto-kortelės galimybės

Šiuolaikinės „Renault“ rakto-kortelės galimybės

Pradedant nuo 2003 metų kai kurie „Renault“ automobilių modeliai gamykloje standartiškai aprūpinami raktu-kortele. Tokie užrakinimo įtaisai yra sinchronizuojami su imobilizatoriumi ir užtikrina patikimą automobilio apsaugą nuo vagystės. Lietuviški vairuotojai gali užsisakyti šiuolaikinių modelių „Renault“ raktų gamybą. Pagrindinės tokių užrakinimo įtaisų savybės bus aptartos šiame straipsnyje.

Vairuotojų dėmesiui

„Renault“ raktai-kortelės yra suapvalinto stačiakampio formos ir pagal dydį yra panašios į banko korteles. Kai kuriuose tokių užrakinimo įtaisų modeliuose yra numatyta ąselė užvedimo žiedui. „Renault“ raktai-kortelės turi mažiausiai tris mygtukus, iš kurių du yra naudojami centriniam užraktui valdyti. Trečiasis klavišas leidžia nuotoliniu būdu užvesti variklį. Pažangiausiuose tokių įrenginių modeliuose yra numatyta „laisvų rankų“ įrangos parinktis, leidžianti įjungti uždegimą nespaudžiant mygtuko. „Renault“ automobilių su hečbeko tipo kėbulu raktai-kortelės turi papildomą bagažinės galinių durų atidarymo mygtuką.

Didžioji tokių užrakinimo įtaisų dauguma turi išimamą geležtę, kuri leidžia valdyti centrinį užraktą ir uždegimą tradiciniu būdu. Šiuolaikinių „Renault“ raktų modelių maitinimą užtikrina elementas. Visiško elemento išsikrovimo atveju galima naudoti prietaisų skydelyje esantį lizdą, kur įsideda kortelė.

Į nagrinėjamo tipo raktus įmontuotas lustas, kuriame užprogramuojamas kodas, reikalingas tam, kad imobilizatorius atpažintų užrakinimo įtaisą. Todėl, norint pagaminti tokių kortelių dublikatus, visų pirma reikia gauti slaptą kombinaciją, saugomą automobilio elektroninio valdymo bloko atmintyje. Ši procedūra atliekama per imobilizatoriaus aptarnavimo jungtį, o tiesioginis kodo įrašymas atliekamas naudojant programavimo prietaisą. Susipažinę su šiuolaikinių „Renault“ užrakinimo įtaisų modelių galimybėmis, prancūzų markės automobilių savininkai gali užsisakyti tokias korteles mūsų įmonėje, kuri taip pat gamina ir „Audi“ raktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *