Posted on Pakomentuoti

Šiuolaikinių „Bentley“ raktų ypatumai ir galimybės

Šiuolaikinių „Bentley“ automobilių modelių uždegimo raktai yra prietaisai, pagaminti pasitelkiant aukštąsias technologijas, konstrukcijoje sėkmingai derinantys mechaninę ir elektroninę dalį. Pametus tokius raktus, jų dublikatų kūrimui reikės naudoti profesionalius įrenginius ir programinę įrangą. „Bentley“ automobilių savininkai iš Lietuvos gali pasinaudoti raktų gamybos paslaugomis, kurias teikia mūsų įmonė.

Išvaizda ir funkcijos

Gaminami atrakinimo įtaisai yra pakabuko pavidalo, su atlenkiama geležte. Pagrindinis tokio rakto elektroninis komponentas yra lustas, kuriame užprogramuota skaitmeninė kombinacija. Įkišus raktą į uždegimo spynelę, imobilizatorius ją nuskaito. Jei apsaugos nuo vagystės įtaisas neatpažįsta kodo, automobilio variklis nedelsiant bus išjungtas. Ant pakabuko korpuso tradiciškai išsidėsto trys mygtukai. Du iš jų skirti nuotoliniam automobilio durų užrakto valdymui, o trečiasis leidžia iš atstumo atidaryti bagažinę. Tokių galimybių buvimas turi didelę reikšmę vairuotojams, kurie dažnai ateina prie savo automobilio, rankose nešdami sunkius daiktus.

„Bentley“ lustinio rakto atkūrimo ypatumai

Pametus užrakinimo įtaisą ir norint sukurti pilnavertį dublikatą, pirmiausia reikia pagaminti rakto geležtę iš metalinio ruošinio. Jei nėra šablono, galima suteikti ruošiniui norimą reljefą, panaudojus uždegimo spynelės šerdies konstrukciją. Antrasis, sudėtingiausias šiuolaikinio „Bentley“ rakto dublikato gamybos žingsnis yra lusto programavimas. Norint tai padaryti, pirmiausia reikia prisijungti prie automobilio kompiuterio ir rasti imobilizatoriaus atmintyje pradinį originalaus užrakinimo įrenginio kodą.

Toliau šią kombinaciją reikia perduoti kabeliniu ryšiu iš nešiojamojo kompiuterio į programavimo įrenginį, kuris įrašys šifrą į naują lustą. Tada lustą bus galima įmontuoti į pakabuką, ir belieka tik „apmokyti“ jo mygtukus pagal instrukciją, nurodytą gamintojo techninėje dokumentacijoje. „Bentley“ automobilio užrakinimo įrenginio lusto programavimo paslaugomis galima pasinaudoti mūsų įmonėje, kurioje taip pat gaminami ir „Audi“ raktai .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *