Posted on Pakomentuoti

Šiuolaikinių „Fiat“ raktų ypatumai ir galimybės

Tūkstančiai Lietuvos gyventojų vairuoja „Fiat“ automobilius, argumentuodami savo pasirinkimą itališkų automobilių eksploatavimo ekonomiškumu. Žinomos europietiškos markės vietiniai automobilių savininkai gali pasinaudoti raktų gamybos paslaugomis mūsų įmonėje.

Konstrukcija ir veikimo principas

Fiat“ raktų ypatumai

Šiuolaikinių „Fiat“ raktų viduje yra lustas, kuris yra automobilio apsaugos nuo vagystės sistemos elementas. Elektroniniame įrenginyje įrašomas skaitmeninis kodas, kurį automobilio kompiuteris atpažįsta, kai rakto geležtė įkišama į uždegimo spynelės skylutę. Jei slapta kombinacija bus identifikuota kaip svetima, imobilizatorius nedelsdamas išjungs variklį.

Priklausomai nuo konstrukcijos, šiuolaikiniai „Fiat“ raktai yra skirstomi į du tipus. Pirmasis variantas savo išvaizda primena standartinio tipo atrakinimo įtaisus be jokių mygtukų. Tobulesnė rakto versija atrodo kaip pakabukas su atlenkiama rakto geležte. Ant tokio rakto korpuso yra mygtukai, skirti atidaryti centrinį užraktą ir galines duris/bagažinę.

„Fiat“ raktai taip pat skiriasi priklausomai nuo lusto tipo. Jei viduje esantis elektroninis įrenginys yra standartinės konstrukcijos, pametus raktą galima pagaminti jo dublikatą. Norint tai padaryti, reikia gauti imobilizatoriaus kodą iš automobilio kompiuterio failų sistemos ir programuotojo pagalba užprogramuoti naują lustą, naudojant šį kodą. Norint naudotis tokiu dublikatu be apribojimų, reikės tik įrašyti jį į transporto priemonės elektroninio valdymo bloko atmintį.

Jei rakto viduje yra „Megamos Crypto“ lustas, kurios buvimą rodo speciali žymė ant geležtės, pametus originalą gauti kodo iš automobilio kompiuterio nepavyks. Nepaisant to, kad neįmanoma pagaminti dublikato, imobilizatoriuje galima įrašyti papildomą raktą su kitu skaitmeninių duomenų rinkiniu. Norint tai padaryti, reikia įkelti kodą į specialią nešiojamojo kompiuterio programą ir pridėti jį į automobilio kompiuterio atmintį per kabelio adapterį, įjungiamą į specialią jungtį. „Fiat“ automobilių savininkai gali užsisakyti optimaliausios konstrukcijos dublikatą mūsų įmonėje, kuri taip pat gamina ir „Audi“ raktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *