Posted on Pakomentuoti

Automobilio rakto atblokavimas

Imobilizatorius yra automobilio apsaugos sistemos dalis. Jis vykdo elektros grandinių blokavimą, nutraukia kuro tiekimą, todėl neįsijungia uždegimas ir neveikia starteris. Įrenginys užtikrina aukštą apsaugos lygį ir turi sudėtingą intelektualią sistemą. Imobilizatorių galima valdyti tik iš arčiau, tai yra, radijo signalo neįmanoma perimti. Pametus raktų pakabuką, yra galimybė pagaminti jo kopiją, nors tai yra abejotinas sprendimas. Atrakinti tokią transporto priemonę bus lengviau. Tačiau sukurti rakto dublikatą yra beveik neįmanoma. Tokiu atveju avarinis automobilio atrakinimas yra idealus sprendimas.

Kaip atliekama procedūra?

Imobilizatoriai su infraraudonųjų spindulių jutikliu išjungiami naudojant keturženklį kodą. Jis įvedamas paspaudžiant automobilio kompiuterio mygtuką (esantį stiklo valytuvų jungiklio gale) ir dujų pedalą. Pirmiausia reikia įjungti uždegimą, imobilizatorius tuo metu turi būti aktyvuotas. Toliau pamatysite lemputės signalą, rodantį, kad variklis yra užblokuotas. Kai tik bus nuspaustas akceleratoriaus pedalas, signalas užges. Paskui reikia paspausti kompiuterio mygtuką tiek kartų, kiek yra vienetų pirmame slaptojo kodo skaitmenyje. Paleidus pedalą, signalas vėl įsijungia. Analogiškos manipuliacijos atliekamos visiems kodo skaitmenims. Jei neteisingai įvedėte kodą 4 kartus, kitas bandymas bus galimas po ketvirčio valandos.

Norint sėkmingai atrakinti transporto priemonę, reikia įjungti, o paskui išjungti uždegimą, iš karto užfiksuoti centrinio užrakto valdymo mygtuką. Po to reikia nukreipti raktą į signalo imtuvą ir du kartus paspausti ant jo esantį mygtuką. Šiam veiksmui atlikti turite tik 15 sekundžių – vėliau durys atsidarys ir užsiblokuos. Tos pačios manipuliacijos gali būti atliekamos su nauju raktu, programuojant jį pagal konkretų imobilizatorių. Iš pirmo žvilgsnio šis darbas gali atrodyti lengvas, tačiau praktika rodo, kad taip nėra. Automobilio atrakinimą turi atlikti tik patyrę meistrai, ir jūs visada galite kreiptis į mus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *