Posted on komentarai 8

FAP / DPF programinis šalinimas

FAP DPF programinis šalinimas

 FAP DPF programinis šalinimas

Šiuolaikiniuose dyzeliniuose automobiliuose įrengti kietųjų dalelių filtrai, kad būtų užtikrintas aplinkosaugos standartų laikymasis. Miesto sąlygomis šio elemento darbinis resursas yra labai nedidelis. Filtro kaina yra gana didelė, todėl naujo įrenginio montavimas yra prieinamas toli gražu ne visiems. Ir vienintelis galimas sprendimas tokiu atveju yra korektiškas programinis FAP DPF šalinimas. Visą paslaugų kompleksą šioje srityje gali pasiūlyti įmonė „Auto-Raktu-Gamyba“. Mes operatyviai ir profesionaliai atliksime visus reikiamus darbus už prieinamą kainą. Kreipkitės, bendradarbiavimas su mumis bus sėkmingas.

Veikimo principas ir keitimo poreikis

Specialus filtras beveik visada yra automobilių, pagamintų po 2005 m., konstrukcijos dalis. Jo metaliniame korpuse yra korėtos struktūros katalizatoriaus impregnuota medžiaga. Todėl prietaisas įgyja galimybę sulaikyti suodžių daleles.

Šio elemento tarnavimo laikas nėra begalinis. Ir po kelių metų gali prireikti jį pakeisti. Sėkminga ir nebrangi alternatyva gali tapti programinis FAP DPF šalinimas, kurį gali atlikti mūsų specialistai.

Jei tolesnis efektyvus prietaiso regeneravimas yra neįmanomas, tai sukelia problemų variklio veikimo metu. Jėgos agregatas persijungia į avarinį veikimo režimą, atsiranda galios apribojimai, prietaisų skydelyje rodomi signalai apie gedimą. FAP DPF programinis pašalinimas gali sėkmingai išspręsti visas šias problemas, nes leidžia perjungti variklį į funkcionavimo be suodžių režimą.

Kviečiame bendradarbiauti

Filtrų šalinimas vyksta dviem etapais:

 • fizinis šio elemento šalinimas iš automobilio konstrukcijos. Tokių darbų sudėtingumas ir trukmė priklauso nuo automobilio markės ir modelio;
 • FAP DPF programinis šalinimas. Šis etapas yra būtinas. Jei jis yra ignoruojamas, tai gali sukelti netaisyklingą variklio funkcionavimą.

Kaip taisyklingai atlikti programinį FAP DPF šalinimą, žino tik siauro profilio specialistai, turintys atitinkamų įgūdžių ir patirties dirbant su elektroniniu valdymo bloku. Taip pat reikalinga sertifikuota programinė įranga. Įmonė „Auto-Raktu-Gamyba“ turi viską, ko reikia tokių paslaugų teikimui. Kreipkitės, mes greitai ir kokybiškai išspręsime iškilusią problemą.

8 komentarai apie “FAP / DPF programinis šalinimas

 1. Bmw x3 pdf filtras salinimas isprogramavimas kaina

  1. Sveiki, kelintų metų auto?

 2. sveiki, kiek butu kaina bmw e90 2006m 325d dpf pasalinimas

  1. Atsakyta el.paštu

 3. Subaru forester 2010 metu.

  1. Atsakyta el.paštu

 4. Chevrolet captiva 2006 2.0 110

 5. Cittroen picaso 2010 metų 1.6 80 kw . Kokia isprogramavimo kaina ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *