Paskelbta Pakomentuoti

„MyKey“ funkcijos išjungimas „Ford“ automobiliuose

MyKey“ funkcijos išjungimas „Ford“ automobiliuose

„MyKey“ funkcijos išjungimas „Ford“

Viena iš priežasčių, kodėl jaunieji automobilių vairuotojai patenka į avarijas, yra greičio viršijimas. Todėl, norėdama padidinti saugumo lygį, įmonė „Ford“ gaminamuose automobiliuose pradėjo diegti specialią funkciją. Ji leidžia įdiegti daugybę apribojimų antrajam raktui, įskaitant ir greičio apribojimą. Tačiau neretai nustatoma, kad programavimas buvo atliktas klaidingai, arba automobilio savininkas jį įsigijo tik su vienu raktu. Tokiu atveju reikalingas „MyKey“ funkcijos išjungimas „Ford“ automobiliuose. Visą paslaugų kompleksą šioje srityje Jums gali pasiūlyti įmonė „Auto-Raktu-Gamyba“. Kreipkitės, bendradarbiavimas su mumis bus sėkmingas.

Ypatumai ir galimybės

„MyKey“ funkcija – tai galimybė išvengti avarinių situacijų ir valdyti vairuotojo veiksmus kelyje. Visų pirma, jos naudojimas yra tikslingas pradedantiesiems vairuotojams. Taip pat patartinas šios sistemos programavimas, jei automobilis perduodamas trečiajai šaliai: šeimos nariui, pavaldiniui ir pan. Apribojimai žymiai padidina vairavimo saugumą.

Galite sukonfigūruoti pakankamai daug parinkčių. Pavyzdžiui, jei keleiviai nėra prisisegę saugos diržais, neįmanoma įjungti garso sistemos. Be to, nuolat skambės priminimas apie tai, kad reikia prisisegti. Taip pat gali būti reguliuojamos ir kitos parinktys: automobilio magnetolos garsas, galimybė išjungti aklųjų zonų stebėjimo sistemą ir dinaminės signalizacijos sistemą.

Tačiau šis sprendimas taip pat turi ir minusą – „MyKey“ funkcijos išjungimas „Ford“ automobiliuose negali būti atliktas savarankiškai, jei transporto priemonės savininkas turi tik vieną raktą. Ir tai yra gana dažnai paplitusi situacija. Jei ir jus susidūrėte su tokia problema, jums reikia kreiptis į meistrus, turinčius sėkmingą praktinę jos sprendimo patirtį.

Atliekame „MyKey“ funkcijos išjungimą „Ford“ automobiliuose

Atliekame „MyKey“ funkcijos išjungimą „Ford“ automobiliuose

Tokios paslaugos poreikis dažniausiai atsiranda perparduodant automobilį. Jei naujasis automobilio savininkas gavo tik vieną raktą, jis gali suklydęs įjungti „MyKey“ funkciją. Ir tai labai apribos jo galimybes naudotis transporto priemone.

Įmonė „Auto-Raktu-Gamyba“ pasiūlys jums visą reikiamų paslaugų spektrą šioje srityje. Susisiekę su mumis, galėsite užsisakyti „MyKey“ funkcijos išjungimą „Ford“ automobiliuose. Mes dirbame:

  • operatyviai;
  • profesionaliai.

Nustatome prieinamas atliekamų darbų kainas.

Parašykite komentarą