Posted on Pakomentuoti

Kaip atkurti „ford Focus“ raktą

Kiekvienais metais šimtai „Ford Focus“ automobilių su imobilizatoriumi savininkų Lietuvoje susiduria su lustinio rakto praradimu. Laimei, jį galima atkurti, pagaminus kopiją specialios diagnostinės įrangos ir programinės įrangos pagalba. „Ford Focus“ automobilių savininkai gali pasinaudoti raktų gamybos paslaugomis mūsų įmonėje (raktų gamyba (NUORODA)).

Kaip gaminamas dublikatas

Pirmiausia reikia įsigyti rakto ruošinį, suderinamą su lustu. Po to reikia pagaminti dublikato rakto geležtę pagal uždegimo užrakto spynos vidinį mechanizmą. Toliau reikės užprogramuoti naujo rakto lustą. Norint tai padaryti, visų pirma, prie elektroninio valdymo bloko jungties reikia prijungti adapterį, kuris savo ruožtu yra sujungtas su nešiojamuoju kompiuteriu arba specialiu diagnostikos prietaisu. Pirmuoju atveju pakanka pakeisti originalų kodą elektroniniame valdymo bloke deriniu, „pririštu“ prie naujo lusto, naudojant specialią programinę įrangą. Tokiu būdu sukurtas raktas iš tikrųjų nėra senojo dublikatas, tačiau jis leis atkurti prieigą prie „Ford Focus“ automobilio uždegimo sistemos ir imobilizatoriaus. Turint diagnostikos prietaisą su programavimo funkciją, galima įrašyti į naują lustą pradinį kodą, rastą elektroninio valdymo bloko atmintyje.

Nepriklausomai nuo pasirinkto rakto atkūrimo metodo, pagamintas dublikatas ateityje turi būti įrašytas į imobilizatoriaus atmintį, aktyvuojant jo mygtukus. Norint tai padaryti, pirmiausia reikia įkišti į uždegimo užraktą ir pasukti į padėtį „įjungta“ avarinį (serviso) raktą, kuris dažniausiai įeina į automobilio komplektaciją. Toliau reikia, atsižvelgiant į automobilio garsinius signalus, paeiliui spausti durų uždarymo/variklio užvedimo mygtukus ir kitus pakabuko mygtukus. Atlikus aukščiau išvardintus veiksmus, automobilio imobilizatorius be problemų atpažins atkurtą raktą ir leis nuotoliniu būdu valdyti uždegimą ir patekti į saloną.

Verta paminėti, kad „Ford Focus“ lustinio rakto atkūrimo procedūra yra gana sudėtinga ir reikalauja gerų programavimo įgūdžių. Amerikietiškų automobilių savininkai, norintys patikėti dublikatų gamybą profesionalams, gali kreiptis į mūsų įmonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *