Posted on Pakomentuoti

Šiuolaikinių kartų „Audi“ raktų ypatybės

„Audi“ automobilio savininkai žino, kad skirtingų modelių, pagamintų skirtingais metais, užvedimo raktai gali kardinaliai skirtis. Todėl pametę arba kitokiu būdu praradę automobilio raktą automobilių mėgėjai turi ieškoti sprendimo, kaip atkurti atidarymo įrankį. „Audi“ raktų gamyba – labai paklausi šiuo metu paslauga, kuria naudojasi transporto priemonių savininkai.

Šiuolaikinių „Audi“ raktų rūšys

Skirtingai nuo paprastų pasenusios modifikacijos raktų, šiuo metu tokių atrakinimo įtaisų viduje yra įmontuota aukštųjų technologijų pagalba pagaminta elektronika. Yra keletas šiuolaikinių kartų „Audi“ raktų variantų:

Su lustu – šis atrakinimo įtaisas, kuris taip pat yra užvedimo raktas, yra įrengiamas „Audi“ modeliuose, kurių gamybos metai prasideda 90-ųjų pabaigoje. Toks raktas reiškia, kad automobilio salone yra imobilizatorius, kuris nuskaito mikroschemoje esančią informaciją. Tokiu būdu įtaisas patikrina, ar raktas tinka varikliui paleisti. Laikui bėgant, lustų tipai ir rūšys keitėsi, o šiuolaikiniai raktai turi dinaminį kodą, kuris patikimiau apsaugo automobilį nuo vagystės, skirtingai nei raktai su fiksuotu kodu.

Su centrinio užrakto valdymu – toks raktas turi mygtukus, kurių pagalba vykdomas „Audi“ durų atrakinimas ir užrakinimas. Šią funkciją užtikrina radijo dažnio modulis, kuris komutuoja su raktų naudodamas radijo signalą, nuskaitydamas kodą ir tikrindamas prieigos galimybes.

Kombinuotas – tokiame instrumente yra sujungti dviejų tipų raktai – lustinis ir su centrinio užrakto valdymo mygtukais. Gaminami keli tokių įtaisų variantai, pavyzdžiui, su valdymo plokšte ir lustu, kurie nepriklauso vienas nuo kito.

Išmanusis raktas – moderniausias tipas, naudojamas naujausių modelių „Audi“ automobiliuose, turinčiuose atrakinimo lustą. Toks prietaisas komutuoja su transporto priemone radijo signalo pagalba, ir rakto net nebūtina imti į rankas – įlipęs į automobilį vairuotojas paspaudžia „Start“ mygtuką, esantį prietaisų skydelyje, modulis pats ieško rakto ir, jei yra prieiga, užveda variklį. Toks raktas turi savo atmintį, į kurį galima įrašyti serviso parametrus – automobilio naudojimo laiką, automobilio ir rakto ridą, VIN-kodą ir kt.

Šiuolaikiniai „Audi“ raktai kuriami naudojant IT-technologijas, kurios padeda apsaugoti savininkus nuo jų turto praradimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *