Posted on Pakomentuoti

Kaip atlikti naujo arba papildomo „Audi“ rakto programavimą

Naujo „Audi“ rakto programavimo tvarka

Kiekvienais metais šimtai „Audi“ automobilių savininkų susiduria su poreikiu pagaminti naują lustinį raktą. Kažkas nusprendžia pagaminti jo dublikatą, o kiti siekia įsigyti naują raktų pakabuką, nes pametė senąjį. Automobilių savininkai, norintys pasinaudoti „audi“ raktų gamybos paslaugomis, gali kreiptis į mūsų dirbtuves. Kiekvienam vairuotojui įdomu sužinoti, kaip teisingai užprogramuoti naują lustinį raktą vokiškos markės automobiliui.

Ekspertų rekomendacijos

Pirmiausia reikia gauti prieigą prie automobilio imobilizatoriaus, kurio atmintyje yra senojo rakto kodas. Norint tai padaryti, reikia prijungti nešiojamąjį kompiuterį prie elektroninio valdymo bloko per serviso adapterį, kuris leis nuskaityti reikiamą informaciją ir įkelti ją į diagnostinę kompiuterinę programą. Gavus prieigą prie elektroninio valdymo bloko per programinės įrangos sąsają, informaciją apie naują lustinį raktą galima įvesti į imobilizatoriaus atmintį pakeitus senus duomenis, arba sukurti dublikatą naudojant šaltinio kodą ir specialų programavimo įrenginį.

Baigus gaminti raktą (raktų gamyba (NUORODA)), reikia įrašyti jį į imobilizatoriaus atmintį. Norint tai padaryti, reikia užrakinti automobilio duris originaliu raktu, įkišti jį į uždegimo spynelę/jungtį ir palaikyti 10 sekundžių. Paskui reikia išjungti uždegimą ir 5 sekundėms įkišti į spyną naują raktą. Šiuo momentu prasidės naujo rakto įrašymas imobilizatoriaus atmintyje. „Audi“ automobilio garsinis signalas praneš apie šios procedūros pradžią. Po dviejų signalų dublikatą reikia ištraukti iš uždegimo spynelės ir dar kartą pakartoti aukščiau pateiktą veiksmų algoritmą su nauju raktu.

Užbaigus procedūrą, sėkmingai užregistruotą lustinį raktą galima bus naudoti tiek nuotoliniam automobilio durų spynelių valdymui, tiek variklio paleidimui. Vairuotojai, norintys patikėti „Audi“ automobilio rakto gamybą ir programavimą dirbtuvėms, turinčioms profesionalius įrengimus ir programinę įrangą, gali kreiptis į mus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *